Чорнобаївська районна рада
Чорнобаївський район, Черкаська область

Депутатські фракції Чорнобаївської районної ради


Склад депутатської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

  1. Авраменко  Олена Миколаївна
  2. Головня Ростислав Миколайович
  3. Гонтар Валентина Олексіївна - голова фракції
  4. Депутат Світлана Савівна
  5. Дмитренко Василь Миколайович
  6. Довгань Володимир Миколайович
  7. Лихошерст Юрій Васильович
  8. Лук’яненко Тетяна Іванівна
  9. Моляка Ганна Андріївна
  10. Москаленко Володимир Анатолійович
  11. Циба Леонід Іванович
  12. Ярко Віталій Анатолійович

Склад депутатської фракції «Батьківщина»

  1. Бормишев Володимир Степанович
  2. Бреус Валерій Вікторович - голова фракції
  3. Євмина Олександр Олексійович
  4. Квітка Надія Григорівна
  5. Переузник Віталій Васильович
  6. Ратушна Катерина Василівна
  7. Рудь Анатолій Петрович
  8. Хлопецький Володимир  Анатолійович

Склад депутатської фракції  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ᾽ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

  1. Джулай Микола Іванович
  2. Русакова Лідія Іванівна - голова фракції

Склад депутатської фракції  «СОЛІДАРНІСТЬ

  1. Пристайло Андрій Олексійович
  2. Свищ Дем’ян Володимирович
  3. Чупрун Анатолій Федорович - голова фракції
  4. Шидлаускас Наталія Миколаївна

Позафракційні

  1. Нужний Анатолій Анатолійович
  2. Пащенко Анатолій Миколайович
  3. Тітаренко Костянтин Миколайович
  4. Городничий Анатолій Миколайович
  5. Радько Дмитро Петрович
  6. Самченко Євгеній Олександрович
  7. Худенко Надія Василівна
  8. Чайка Валентина Миколаївна

 


Депутатська група Чорнобаївської районної ради


Депутатська група «Чорнобаївщина»

  1. Авраменко Олена Миколаївна
  2. Головня Ростислав Миколайович
  3. Гонтар Валентина Олексіївна
  4. Депутат Світлана Савівна
  5. Дмитренко Василь Миколайович
  6. Довгань Володимир Миколайович
  7. Лихошерст Юрій Васильович
  8. Лук’яненко Тетяна Іванівна
  9. Моляка Ганна Андріївна
  10. Пащенко Анатолій Миколайович
  11. Пристайло Андрій Олексійович
  12. Свищ Дем’ян Володимирович
  13. Тітаренко Костянтин Миколайович
  14. Циба Леонід Іванович
  15. Чупрун Анатолій Федорович
  16. Шидлаускас Наталія Миколаївна
  17. Ярко Віталій Анатолійович